Pokládání věnců - 7.5.2012
Pokládání věnců - 7.5.2012
V pondělí 7. května 2012 se konal u pomníku padlých pietní akt k uctění obětí
II. světové války. Zástupci obce, členové Svazu bojovníků za svobodu a několik
místních občanů položili u pomníku kytici. Poté se přesunuli na hřbitov, kde
rovněž uctili památku rudoarmějce.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
8. 5. 2012 19:32
Datum poslední aktualizace:
8. 5. 2012 19:44



